İletişim

E-posta: iletisim@gaziantepotelrehberi.com

Send us a message

İletişim

Reklam vermek ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız. Reklam detaylı bilgi
En iyi fiyat garantisi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız. En iyi fiyat garantisi

GaziantepOtelRehberi.com sitesi Gaziantep’te bulunan oteller ve Gaziantep hakkında bilgiler veren, rehber niteliğinde bir otel sitesidir. Sitede bulunan bilgiler değişik kaynaklardan toplanmıştır. Otellerin bilgileriyle ilgili istekdışı yapılan yanlışlıklar okuyucu veya otel tarafından tespit edilmesi halinde iletişime geçilerek derhal düzeltilecektir. Sitemiz tüm haklarını saklı tutmaktadır. Bu bilgilerde meydana gelebilecek degisikliklerden

www.gaziantepotelrehberi.com sitesi ve Iletisim Bilgilerine Sahip Olan Firma sorumlu degildir.Tesislere iliskin kategori ve yildizlar T.C. Kültür ve Turizm Bakanligi tarafindan verilir, denetlenir ve degistirilebilir. Kategori ve yildizlar hakkindaki açiklamalar tesisler tarafindan verilen bilgilere dayanmakta oldugundan bu konuda herhangi bir sorumlulugumuz bulunmamaktadır.

Reklam ve diğer hususlar için İletişim Adresi : iletisim@gaziantepotelrehberi.com

Gaziantepotelrehberi.com sitesi KULLANIM SÖZLESMESİ

MADDE 1- Sözlesmenin amaci, Bir taraftan tüm haklari mahfuz bu www.gaziantepotelrehberi.com (bundan böyle Gaziantepotelrehberi.com sitesi olarak anilacaktir)diger taraftan bu Gaziantepotelrehberi.com sitesi’ni kullanacak olan veya kullanmakta olan siz (bundan böyle Kullanici olarak anilacaktir)Arasinda, Gaziantepotelrehberi.com sitesi’nin kullaniminin tabi oldugu sartlari ve hükümleri belirlemek ve baglayiciligini ve yürürlügünü saglamaktir.

WEB SITENIN KULLANIMI ILE ILGILI HÜKÜMLER MADDE 2- Kullanici’nin bu yükümlülüge uymamasi sebebiyle Gaziantepotelrehberi.com sitesi’nin herhangi bir zarara ugramasi halinde Kullanici bu zararlari Gaziantepotelrehberi.com sitesi’nin ilk talebinde herhangi bir ihtara veya ihbara gerek kalmaksizin tazmin etmeyi kabul, beyan ve taahhüt eder.

A) Kullanici, Gaziantepotelrehberi.com sitesi’nin indirilmeye (download) müsait dosyalarinin virüslerden, wormlardan, truva atlarindan veya bunlar gibi diger her türlü kötü ve zarar verme amaçli kodlardan veya materyallerden arindirilmis oldugunu garanti etmedigini kabul eder. Bu tip kötü ve zarar verme amaçli kodlarin veya materyallerin önlenmesi, veri giris–çikislarinin dogrulugu veya herhangi bir kayip verinin geri kazanilmasi için gereken tüm yazilim ve donanim ihtiyaçlarini karsilamak, bakimini ve güncellemelerini yapmak tamamen Kullanici’nin sorumlulugundadir. Bu tür kötü amaçli kodlar veya materyaller, veri yanlisliklari veya kayiplarindan dolayi Kullanici’nin veya üçüncü sahislarin ugrayabilecegi hiçbir zarardan Gaziantepotelrehberi.com sitesi sorumlu degildir.

B) Kullanici, Gaziantepotelrehberi.com sitesi’ni kullanimindan dogan tüm sorumlulugu ve riski üstlendigini kabul eder. Gaziantepotelrehberi.com sitesi siteyi ve içerigine dahil tüm unsurlari “OLDUKLARI GIBI” saglamaktadir ve Gaziantepotelrehberi.com sitesi hakkinda veya Gaziantepotelrehberi.com sitesi yoluyla saglanan hiçbir servis, bilgi veya site içerigine dahil herhangi bir unsur veya sitenin herhangi bir sekilde kullanimi hakkinda açik veya dolayli garantiler saglamamaktadir. Gaziantepotelrehberi.com sitesi yoluyla saglanan tüm düsünce, tavsiye, hizmet veya diger bilgi ve materyalin dogruluk, tamlik ve kullanilirligini degerlendirmek yalnizca Kullanici’nin sorumlulugundadir.

C) Kullanici site kullanimi ile baglantili olarak sunlari yapmayacagini kabul etmektedir:

  • Yürürlükteki hiçbir Türkiye Cumhuriyeti yasasini, uluslar arasi sözlesmeyi veya diger herhangi bir devletin yasalarini herhangi bir sekilde ihlal etmeyecegini,
  • Türkiye Cumhuriyeti Yasalarina, Türkiye Cumhuriyeti’nin taraf oldugu uluslar arasi sözlesmelere, diger uluslar arasi sözlesmelere ve diger ülke yasalarina aykiri, zararli, tehdit, hakaret ve sövme içeren, suiistimal veya taciz edici, haksiz fiil veya iftira niteliginde, kaba, müstehcen, kötüleyici veya baska birinin gizlilik haklarini ihlal edebilecek sekilde veya diger herhangi bir biçimde Kullanici’nin hukuki ve cezai sorumlulugunu gerektiren hiçbir mesaj, bilgi, veri, metin, yazilim veya imajlar veya diger herhangi bir tür materyali iletmeyecegini,
  • Bu Gaziantepotelrehberi.com sitesi’nin sahibi/sahipleri, görevlileri veya host’unu da kapsayan ancak bununla sinirli olmayarak, herhangi bir kisi veya isletmeyi o kisi veya isletmenin temsilcisiymis gibi 3. sahislar nezdinde temsil etmeyecegini veya yaniltici ve halkin kafasinda iltibas yaratabilecek biçimde bu kisi ve isletmeler ile ilgisi oldugunu ifade etmeyecegini,
  • Gaziantepotelrehberi.com sitesi içerigine Gaziantepotelrehberi.com sitesi görevlilerinin veya diger gerçek veya tüzel kisilerin ilettigi metin, resim, grafik, tescilli markalar, ticari unvanlar ve isimler gibi ve bunlarla sinirli olmayarak Gaziantepotelrehberi.com sitesi içerigine dahil edilen herhangi bir materyali degistirmeyecegini veya silmeyecegini,
  • Virüsler, truva atlari, casus programlar ve dialer programlari gibi her türlü kötü amaçli kodlari ve materyalleri yerlestirmeyecegini veya iletmeyecegini,
  • Sitenin iletisim özelliklerini, sitenin kaynaklarini herhangi bir yöntemle diger Kullanici’larin elde edebilmesini kisitlayacak biçimde kullanmayacagini,
  • Hiçbir talep edilmeyen reklam, promosyonal materyal zincir mektuplar, veya baska herhangi bir biçimde ticari amaçli metin, resim, ses, grafik ve diger her türlü materyali yerlestirmeyecegini veya iletmeyecegini,
  • Framing(çerçeveleme) veya benzer seyir teknolojilerini kullanarak Gaziantepotelrehberi.com sitesi’ni kendi amaçlari dogrultusunda yönlendirmeyecegini veya baska bir biçimde görüntülemeyecegini.

D) Gaziantepotelrehberi.com sitesi, Gaziantepotelrehberi.com sitesi’nin kullanimindan kaynaklanan hiçbir hukuk ve ceza davasinin muhatabi degildir. Gaziantepotelrehberi.com sitesi, Kullanici’larin veya üçüncü sahislarin fiillerinden dogabilecek zarar, ziyan, masraf ve diger her türlü talepten dogrudan veya dolayli olarak sorumlu degildir.

E) Kullanici bu sözlesme kapsamindaki yükümlülüklerine uymadigi takdirde meydana gelecek her tür hukuki sorunda tüm sorumlulugu kabul, beyan ve taahhüt eder. Kullanici’nin bu yükümlülüklere uymamasindan dolayi ugrayabilecegi her türlü zarardan, her türlü dava ve talepten tamamen Kullanici sorumludur.

Gaziantepotelrehberi.com sitesi’NIN SORUMLULUGUNUN SINIRLARI MADDE 3- Gaziantepotelrehberi.com sitesi hiçbir durumda sunlardan sorumlu olmayacaktir:

A) Gaziantepotelrehberi.com sitesi, Gaziantepotelrehberi.com sitesi içindeki hatalar, atlamalar veya diger kusurlardan ve/veya Gaziantepotelrehberi.com sitesi yoluyla indirilen (download edilen) materyal veya bilgilerden kaynaklanan herhangi bir talepten sorumlu olmayacaktir.

B) Kullanici, Gaziantepotelrehberi.com sitesi’ne erisimi ve Gaziantepotelrehberi.com sitesi’ni kullanimi nedeniyle bu sözlesmenin herhangi bir maddesini ihlal ederse bu ihlalden kaynaklanan dava harç ve masraflari ile avukatlik ücretleri de dahil olmak üzere, tüm kayip, harcama, zarar ve masraflardan sorumludur. Gaziantepotelrehberi.com sitesi hiçbir sekilde bu sayilanlardan sorumlu degildir.

C) Gaziantepotelrehberi.com sitesi, bir yargi merciinin karari veya Gaziantepotelrehberi.com sitesi’in bunu gerekli görmesi halinde, Kullanici’nin hesabinin yasadisi eylemler için kullanildigini tespit etmesi veya bunu hakli gösterecek inandirici kanitlarin varligi halinde, mevcut veya geçmis Kullanici veya Gaziantepotelrehberi.com sitesi bilgilerini açiklama hakkini sakli tutar.

D) Herhangi bir kullanicinin küçük düsürücü, haysiyet kirici, hakaret içeren, ya da yasal olmayan davranislarindan dolayi Gaziantepotelrehberi.com sitesi sahipleri sorumlu tutulamayacaktir.

ULUSLARARASI KULLANIM IÇIN ÖZEL UYARI MADDE 4- Internetin küresel dogasinin farkinda olarak, Kullanici, internet, veri, elektronik posta, veya gizlilikle ilgili kurallar da dahil fakat bunlarla sinirli olmaksizin tüm yerel yasalara ve diger mevzuata uymayi kabul eder. Kullanici, özellikle de Türkiye’deki veya Kullanici’nin ikamet ettigi ülkedeki yasalar ve diger mevzuata uymayi kabul eder.

ÜÇÜNCÜ KISILERLE KULLANICI ARASINDAKI ILISKILER MADDE 5- Kullanici ile Gaziantepotelrehberi.com sitesi üzerinde bulunan veya Gaziantepotelrehberi.com sitesi yoluyla Kullanici’nin iliski kurdugu herhangi bir 3. kisi ile olan mal ve hizmetlerin sunumu ve bunlarin ödenmesi ve teslimi ve diger herhangi bir hüküm, sart, garanti ve temsil ile ilgili olarak Kullanici’nin katilimi, yazismasi veya is iliskileri ve diger her türlü iliskisi yalnizca Kullanici ile 3. kisi arasindadir. Kullanici, böyle bir iliskinin sonucu olarak ugranan herhangi bir kayip, zarar veya diger herhangi bir çesit talepten ve meseleden Gaziantepotelrehberi.com sitesi’nin sorumlu olmadigini kabul eder.

LINKLER MADDE 6- Kullanici, Gaziantepotelrehberi.com sitesi üzerindeki linklerin kaynaklari üzerinde Gaziantepotelrehberi.com sitesi’nin hiçbir kontrolü olmadigi için Gaziantepotelrehberi.com sitesi’nin linklerin gösterdigi web sitelerinin veya kaynaklarin ulasilabilirliginden sorumlu olmadigini ve bu web siteleri ve kaynaklar üzerinde bulunan veya bunlardan elde edilebilen hiçbir içerik, reklam, ürün veya diger materyalden sorumlu olmadigini kabul eder. Kullanici ayrica Gaziantepotelrehberi.com sitesi’nin böyle herhangi bir Gaziantepotelrehberi.com sitesi veya kaynak üzerinde veya bunlar yoluyla elde edilebilen herhangi bir içerik, mal veya hizmete güvenerek veya bunlar tarafindan veya bunlarin kullanimi ile baglantili olarak neden olunan veya neden olundugu iddia olunan herhangi bir zarar veya kayiptan dogrudan veya dolayli olarak sorumlu olmadigini kabul eder.

MADDE 7- Bu sözlesmeden dogan taraflar arasindaki uyusmazli

klarin çözümünde, sözlesmenin bütününün veya kisimlarinin uygulanmasinda ve yorumlanmasinda Türkiye Cumhuriyeti yasalari ve mevzuati geçerli olacaktir. Taraflar bunu kayitsiz ve sartsiz kabul ederler. Bu sözlesmeden dogan taraflar arasindaki uyusmazliklarin çözümünde Istanbul mahkemeleri yetkili olacaktir.

MADDE 8- A) Gaziantepotelrehberi.com sitesi’nin bu sözlesmenin herhangi bir maddesinin uygulanmasini talep etmesindeki eksikligi herhangi bir hüküm veya haktan vazgeçtigi anlamina gelmez.

B) Ne taraflar arasindaki davranis biçimi ne de ticari uygulamalar ve örf ve adetler bu sözlesmenin herhangi bir hükmünün degistirilmesi için – Gaziantepotelrehberi.com sitesi’nin sözlesmeyi degistirme hakki sakli kalmak kaydiyla herhangi bir rol oynamayacaktir.